Enfes kavrulmuş Antep fıstık içi lezzeti şimdi Kevser Nuts!

Sofralarımızda, kahvaltılarımızda ve sohbetlerimizde bolca tükettiğimiz ve sevdiklerimize sunduğumuz bu eşsiz lezzeti Kevser Nuts kalitesiyle kapınıza kadar getiriyoruz.

Antep Fıstığı Kaç Kaloridir?

250 gram Antep fıstığı paketi toplam 1450 kaloridir.

Kevser Nuts kalitesi ve güvencesiyle, eşsiz geleneksel lezzet fıstık içi seçenekleriyle sizlere sunuyoruz.

Antep Fıstığının Besin Değerleri Nelerdir?

Antep Fıstığının 100 gramı 562 kalori olup; içerisinde 45 gram yağ bulunmaktadır. Bu yağların 6 gramı doymuş yağ, 14 gramı çoklu doymamış yağ ve 24 gramı tekli doymamış yağdır. 20 gram protein, 28 gram karbonhidrat, 10 gram diyet lifi ve 8 gram şeker barındırır. Antep fıstığı kolesterol içermez. Ayrıca 1,025 miligram potasyum, 105 mg kalsiyum, 121 miligram magnezyum, 3,9 gram demir bulunmaktadır. 415 IU A vitamini, 1,7 miligram B6 vitamini ve 5,6 miligram C vitamini ile zengin bir içeriğe sahiptir.

Antep Fıstığının Faydaları

Antep fıstığı hakkında birçok bilimsel ve klinik çalışma sonucunda elde edilen bulgular olsa da Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği kapsamında Antep fıstığının faydalarından bahsetmek mümkün değildir.

Kevser Nuts ile Hoş Sohbetleriniz Eşsiz Lezzetlerle Buluşsun!

Kevser Nuts ailesi olarak en taze haliyle eşsiz kavrulmuş Antep fıstık içini sofralarınızla buluşturuyoruz. Uygun fiyatlı taptaze kuruyemişleri sizlere sunuyoruz. Hoş sohbetlerinize eşlik edecek Kevser Nuts kuruyemişleri aileniz ve sevdiklerinizle tüketebilirsiniz. Kuruyemişlerin vazgeçilmez lezzeti Kevser Nuts tazeliği ve kalitesi ile sizlerle!

Not: Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

Menşei: Yerli

Alerjen Bildirisi: Alerjendir.

Afiyet Olsun!