Gaziantep’in verimli arazilerinde yetiştirilen yöresel lezzetlerin en önemlilerinden biri olan Antep fıstığı Kevser Nuts kalitesi ile sizlerle! Antep fıstığı lezzeti ile hem akşam sohbetlerinize hem de günlük öğünlerinize zenginlik katacak!

  • Lezzetiyle ünlü Large Antep fıstığını Kevser Nuts farkı ile satın alabilirsiniz.Sofralarımızda, kahvaltılarımızda ve sohbetlerimizde bolca tükettiğimiz ve sevdiklerimize sunduğumuz bu eşsiz lezzeti Kevser Nuts kalitesiyle sizlerle.
  • Antep Fıstığı Kaç Kaloridir?250 gram Antep fıstığı paketi toplam 1450 kaloridir.Kevser Nuts kalitesi ve güvencesiyle, eşsiz geleneksel lezzet Antep fıstığını, Antep Large 10 kg paket seçeneği ile sizlere sunuyoruz.
  • Antep Fıstığının Besin Değerleri Nelerdir?Antep Fıstığının 100 gramı 562 kalori olup; içerisinde 45 gram yağ bulunmaktadır. Bu yağların 6 gramı doymuş yağ, 14 gramı çoklu doymamış yağ ve 24 gramı tekli doymamış yağdır. 20 gram protein, 28 gram karbonhidrat, 10 gram diyet lifi ve 8 gram şeker barındırır. Antep fıstığı kolesterol içermez. Ayrıca 1,025 miligram potasyum, 105 mg kalsiyum, 121 miligram magnezyum, 3,9 gram demir bulunmaktadır. 415 IU A vitamini, 1,7 miligram B6 vitamini ve 5,6 miligram C vitamini ile zengin bir içeriğe sahiptir.
  • Antep Fıstığının Faydaları 

Antep fıstığı hakkında birçok bilimsel ve klinik çalışma sonucunda elde edilen bulgular olsa da Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği kapsamında Antep fıstığının faydalarından bahsetmek mümkün değildir.

  • Kevser Nuts ile Hoş Sohbetleriniz Eşsiz Lezzetlerle Buluşsun!

Kevser Nuts ailesi olarak en taze haliyle eşsiz Antep fıstığını sofralarınızla buluşturuyoruz. Uygun fiyatlı taptaze kuruyemişleri sizlere sunuyoruz. Hoş sohbetlerinize eşlik edecek Kevser Nuts kuruyemişleri aileniz ve sevdiklerinizle tüketebilirsiniz. Kuruyemişlerin vazgeçilmez lezzeti Kevser Nuts tazeliği ve kalitesi ile sizlerle!Not: Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

Menşei: Yerli

Alerjen Bildirisi: Alerjendir.

Afiyet Olsun!